One piece RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One piece RPG

Polski RPG o anime One piece
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Tratwa

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Aku




Male Liczba postów : 174
Registration date : 27/06/2008

Tratwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa - Page 2 EmptyWto Gru 02, 2008 4:59 pm

Z wody ponownie wynurzył się syren, ale widać było tylko jego głowę.
- Ah... prawie zapomniałem... za jakiś czas wypływam na Grand Line, więc jeżeli chcecie możecie płynąć ze mną... tylko musicie solidnie trenować - powiedział uśmiechając się i zniknął w wodzie już na dobre.
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Tratwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa - Page 2 EmptyWto Gru 02, 2008 7:29 pm

Podeszła do chłopka. Chyba i tak zdrowo oberwałeś. Spojrzała na niego z politowaniem. To było niechcący, przepraszam. I wystawiła język. Wysłuchała syrena i przez chwilę się zastanowiła. To jak? zapytała zakładając lekko opanowane już ręce z tyłu. Wyruszamy z nim?
Powrót do góry Go down
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Tratwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa - Page 2 EmptyWto Gru 02, 2008 9:57 pm

Wstaję, kiwając głową na przeprosiny, jednak się uśmiecham Uch, to ja powinienem przeprosić, za to że tak cię potraktowałem, kobietę... Na propozycję tego Marine nagle oczy mi się świecą dziwnym blaskiem. Chętnie! Odpowiadam. Czytałem mnóstwo książek o Grand Line oraz o przygodach na niej. Jest znacznie bardziej interesująca niż jakikolwiek inny Blue. A tamtejsze statki... Cudo. Taka okazja może się nie powtórzyć!... A ty, Risa?
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Tratwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa - Page 2 EmptyWto Gru 02, 2008 11:12 pm

Z chęcią! Powiedziała uśmiechając się. Mam tylko nadzieję, że nie będzie już więcej walk. Wolałabym już sprzątać. Więc gdzie teraz? Musisz odpocząć. Bo naprawdę zacznę się martwić.
Powrót do góry Go down
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Tratwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa - Page 2 EmptyWto Gru 02, 2008 11:45 pm

Uch, masz rację. Skoro jest to baza Marines, pewnie mają tutaj jakieś kwatery dla członków. Chodź! Daję jej znak ręką. Odpoczniemy, a jutro zaczniemy ostry trening. Musimy jakoś przygotować się na Grand Line. To będzie przygoda naszego życia! Uśmiecham się szeroko, lecz w duszy rodzi się niepokój. Grand Line, Cmentarzysko... Tylko silni Marines są tam. Obyśmy tylko to przeżyli. ~Gorsze rzeczy jednak mogą nas czekać, nie ma obawy.~ Pocieszam się w myślach, idąc w stronę bazy głównej i kłaniając się Marines, który nas zaprosił. Dziękujemy! To dla nas wielki zaszczyt! Salutuje mu, jak to robią Marines.
Powrót do góry Go down
Risa

Risa


Female Liczba postów : 46
Zawód : kartograf
Registration date : 05/10/2008

Tratwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa - Page 2 EmptySro Gru 03, 2008 6:43 pm

hehe jaki entuzjazm. zaśmiała się. Haward trochę przypominał jej w tym momencie dziecko które cieszy się z byle cukierka. Ale to nie był znów taki byle cukierek. Grand Line.. przygoda życia..? Huh... Również kłania się Marines podążając za kompanem. Cieszy mnie to... mówi do chłopaka. Że się nam udało Very Happy ale równocześnie martwi, bo kto wie co nas tam czeka..
Powrót do góry Go down
Haward

Haward


Male Liczba postów : 108
Zawód : Szkutnik
Registration date : 24/09/2008

Tratwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa - Page 2 EmptyCzw Gru 04, 2008 11:35 pm

Na pewno nie gorsza rzecz niż ten nasz przełożony... Przepraszam, były przełożony. Śmieje się szczerze. Nie martw się, jakoś się ułoży... Jak zwykle. Mówiąc to idę do kwater sypialnych Marines. ~Ech, i wszystko ułożyło się pomyślnie... A jutro będzie nowy mundur gotowy, ciekawe co Risa na to powie.~ Uśmiecham się tajemniczo.

[z tematu]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tratwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tratwa   Tratwa - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Tratwa
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
One piece RPG :: East Blue :: Shell-
Skocz do: